3M™ epoksimateriaalien sekoitussuutin 19D on staattinen sekoitussuutin, jota käytetään kaksikomponenttisten epoksimateriaalien kanssa pyöreissä koaksiaalipatruunoissa
Käytä 3M™ epoksimateriaalien sekoitussuutinta 19D epoksin levittämiseen täytteeksi, tiivisteeksi tai tartunta-aineeksi suoraan alueelle, jossa tarvitaan kaksikomponenttista epoksimateriaalia. Suutin on suunniteltu siten, että materiaali sekoittuu hyvin, mutta se on silti mahdollisimman lyhyt täyteaineen hävikin vähentämiseksi.
Kiitos esittämästänne pyynnöstä 3M:lle. Lomakkeessa antamianne tietoja tullaan hyödyntämään pyyntöön vastattaessa. Pyynnöstä riippuen vastaus voidaan toimittaa sähköpostilla tai puhelimitse 3M:n edustajan tai valtuutetun yhteistyökumppanin toimesta, joka käsittelee henkilötietojanne 3M:n tietosuojakäytäntöjen mukaisesti.
Olemme vastaanottaneet viestisi ja tarkastelemme nyt tiedusteluasi
Edustajamme ottaa sinuun yhteyttä puhelimitse tai sähköpostilla