3M™ Hookit™ -vara-alusta

  • Saatavilla olevat vaihtoehdot
  • | Valitse tuotekoodien tuotevaihtoehdot.

Tasapainota ilmavirtaus eri reikäkokoihin, niin saat mahdollisimman hyvän pölynsiirron

Saat erinomaista pölynsiirtoa spiraalimaisesta reikämuodostelmasta

Valitse pehmeän ja tavallisen kiinteyden väliltä

Näytä enemmän tietoja

Tuotetiedot

Yksityiskohdat

Tärkeimmät ominaisuudet
  • Tasapainota ilmavirtaus eri reikäkokoihin, niin saat mahdollisimman hyvän pölynsiirron
  • Saat erinomaista pölynsiirtoa spiraalimaisesta reikämuodostelmasta
  • Valitse pehmeän ja tavallisen kiinteyden väliltä
  • Soveltuu käytettäväksi 3M™ Hookit™ -hiontatuotteiden kanssa

Mahdollisimman hyvää pölynsiirtoa 3M™ Hookit™ -vara-alustalla. Vara-alustojen erittäin tiheä vaahto, tasainen ja jäykkä keskus ja pehmeät reunat tarjoavat parempaa reunajoustavuutta keskireikämuodostelman kanssa ja parasta mahdollista pölynsiirtoa suoravirtauskanavoinnilla.

Jos haluat parempaa reunajoustavuutta, käytä 3M™ Hookit™ -vara-alustaa. Vara-alustojen erittäin tiheä vaahto, tasainen ja jäykkä keskus ja pehmeät reunat tarjoavat parempaa reunajoustavuutta keskireikämuodostelman kanssa. Spiraalimaisessa muodostelmassa olevat eri kokoiset reiät tarjoavat suoravirtauskanavointia, mikä parantaa pölynsiirtoa ja tarkoittaa puhtaampaa ja pitkäkestoisempaa hiomavälinettä.

Resurssit

Vastaavia tuotteita

Halkaisija yhteensä (metrijärjestelmä) 177,8 mm, 200 mm, 150 mm
Tuotteen tyyppi Hioma-alusta
Hioma-asennustyyppi Tarranauha

Ota meihin yhteyttä. Olemme täällä sinua varten.

Tarvitsetko apua löytääksesi oikean tuotteen projektiisi? Ota meihin yhteyttä, jos tarvitset tuotetietoja, teknisiä tai sovelluksiin liittyviä neuvoja tai haluat tehdä laajemmin yhteistyötä 3M:n teknisen asiantuntijan kanssa ( ).